2019 OP: PAG: DAY 2: GR_WF PRELIMS

2019 Pan American Games
August 7-10, 2019
Miguel Grau Coliseum
Lima, Peru

Men's Freestyle
57KG
GOLD Watch Daton FIX (USA) df. Juan rubelin RAMÍREZ BELTRE (DOM) by VSU, 11 - 0 BRONZE Watch Darthe CAPELLAN (CAN) df. Oscar eduardo TIGREROS URBANO (COL) by VPO1, 8 - 7 Watch Reineri ANDREU ORTEGA (CUB) df. Daniel ALVES DO NASCIMENTO (BRA) by VSU, 10 - 0 Semifinal Watch Daton FIX (USA) df. Reineri ANDREU ORTEGA (CUB) by VPO1, 4 - 1 Watch Juan rubelin RAMÍREZ BELTRE (DOM) df. Oscar eduardo TIGREROS URBANO (COL) by VPO1, 9 - 4 Quarterfinal Watch Juan rubelin RAMÍREZ BELTRE (DOM) df. Darthe CAPELLAN (CAN) by VSU, 10 - 0 Watch Reineri ANDREU ORTEGA (CUB) df. Pedro jesus MEJIAS RODRIGUEZ (VEN) by VPO, 4 - 0 Watch Daton FIX (USA) df. Daniel ALVES DO NASCIMENTO (BRA) by VSU, 10 - 0 Watch Oscar eduardo TIGREROS URBANO (COL) df. Fidel RAMOS CRUZ (PER) by VSU, 10 - 0

65KG
GOLD Watch Alejandro enrique VALDÉS TOBIER (CUB) df. Albaro RUDESINDO CAMACHO (DOM) by VSU, 10 - 0 BRONZE Watch Mauricio javier SANCHEZ SALTO (ECU) df. Brandon disar DÍAZ RAMÍREZ (MEX) by VPO, 3 - 0 Watch Jaydin EIERMAN (USA) df. Agustin alejandro DESTRIBATS (ARG) by VSU1, 15 - 4 Semifinal Watch Alejandro enrique VALDÉS TOBIER (CUB) df. Agustin alejandro DESTRIBATS (ARG) by VFA, 4 - 0 Watch Albaro RUDESINDO CAMACHO (DOM) df. Mauricio javier SANCHEZ SALTO (ECU) by VSU, 10 - 0 Quarterfinal Watch Agustin alejandro DESTRIBATS (ARG) df. Wilfredo RODRIGUEZ (VEN) by VPO1, 17 - 10 Watch Albaro RUDESINDO CAMACHO (DOM) df. Brandon disar DÍAZ RAMÍREZ (MEX) by VSU, 10 - 0 Watch Mauricio javier SANCHEZ SALTO (ECU) df. Luis Enrique MALLQUI SUAZO (PER) by VSU1, 15 - 4 Watch Alejandro enrique VALDÉS TOBIER (CUB) df. Jaydin EIERMAN (USA) by VSU, 10 - 0

74KG
GOLD Watch Jordan BURROUGHS (USA) df. Franklin GOMEZ MATOS (PUR) by VPO1, 4 - 1 BRONZE Watch Jevon BALFOUR (CAN) df. Jorge ivan LLANO (ARG) by VSU, 10 - 0 Watch Geandry GARZÓN CABALLERO (CUB) df. Abel gerald HERRERA PASTOR (PER) by VSU, 11 - 0 Semifinal Watch Franklin GOMEZ MATOS (PUR) df. Jevon BALFOUR (CAN) by VSU, 11 - 0 Watch Jordan BURROUGHS (USA) df. Geandry GARZÓN CABALLERO (CUB) by VSU, 15 - 4 Quarterfinal Watch Jevon BALFOUR (CAN) df. Hernan dario GUZMAN IPUZ (COL) by VPO1, 12 - 4 Watch Geandry GARZÓN CABALLERO (CUB) df. Julio rafael RODRÍGUEZ ROMERO (DOM) by VPO1, 5 - 2 Watch Franklin GOMEZ MATOS (PUR) df. Jorge ivan LLANO (ARG) by VSU, 10 - 0 Watch Jordan BURROUGHS (USA) df. Abel gerald HERRERA PASTOR (PER) by VSU, 10 - 0

86KG
GOLD Watch Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. Pedro CEBALLOS FUENTES (VEN) by VPO1, 4 - 3 BRONZE Watch Carlos arturo IZQUIERDO MENDEZ (COL) df. Christian alejandro ANGUIANO FLORES (MEX) by VPO1, 6 - 5 Watch James patrick DOWNEY III (USA) df. Alexander MOORE (CAN) by VFA, 5 - 0 Repechage Watch Alexander MOORE (CAN) df. Diego RAMIREZ (PAR) by VSU, 10 - 0 Semifinal Watch Pedro CEBALLOS FUENTES (VEN) df. Carlos arturo IZQUIERDO MENDEZ (COL) by VSU, 10 - 0 Watch Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. James patrick DOWNEY III (USA) by VPO1, 7 - 2 Quarterfinal Watch Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. Alexander MOORE (CAN) by VSU, 10 - 0 Watch Pedro CEBALLOS FUENTES (VEN) df. Christian alejandro ANGUIANO FLORES (MEX) by VSU, 11 - 0 Watch James patrick DOWNEY III (USA) df. Angus, patrick ARTHUR (JAM) by VSU1, 14 - 3 Watch Carlos arturo IZQUIERDO MENDEZ (COL) df. Pool edinson AMBROCIO GREIFO (PER) by VPO1, 6 - 4 Qualification Watch Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. Diego RAMIREZ (PAR) by VSU, 12 - 0 Watch Alexander MOORE (CAN) df. Ricardo adrian BAEZ (ARG) by VSU, 10 - 0

97KG
GOLD Watch Kyle SNYDER (USA) df. Jose DIAZ ROBERTI (VEN) by VPO1, 9 - 3 BRONZE Watch Luis miguel PÉREZ SOSA (DOM) df. Jordan STEEN (CAN) by VSU, 10 - 0 Watch Reineris SALAS PÉREZ (CUB) df. Evan amadour RAMOS (PUR) by VSU, 10 - 0 Semifinal Watch Jose DIAZ ROBERTI (VEN) df. Luis miguel PÉREZ SOSA (DOM) by VPO1, 8 - 1 Watch Kyle SNYDER (USA) df. Reineris SALAS PÉREZ (CUB) by VPO1, 3 - 1 Quarterfinal Watch Jose DIAZ ROBERTI (VEN) df. Jordan STEEN (CAN) by VPO, 3 - 0 Watch Luis miguel PÉREZ SOSA (DOM) df. Maxwell lemar LACEY (CRC) by VSU1, 12 - 2 Watch Reineris SALAS PÉREZ (CUB) df. Ronald leonardo VALVERDE GRAU (PER) by VSU, 11 - 0 Watch Kyle SNYDER (USA) df. Evan amadour RAMOS (PUR) by VSU, 10 - 0

125KG
GOLD Watch Nicholas GWIAZDOWSKI (USA) df. Oscar PINO HINDS (CUB) by VSU, 10 - 0 BRONZE Watch Korey JARVIS (CAN) df. Andreus jeffrey GUNNING ALEGRE (PER) by VPO1, 7 - 0 Watch Luis felipe VIVENES URBANEJA (VEN) df. Antoine BRAGA ABOU JAOUDE (BRA) by VSU, 11 - 0 Semifinal Watch Oscar PINO HINDS (CUB) df. Antoine BRAGA ABOU JAOUDE (BRA) by VSU, 10 - 0 Watch Nicholas GWIAZDOWSKI (USA) df. Korey JARVIS (CAN) by VSU, 10 - 0 Quarterfinal Watch Korey JARVIS (CAN) df. Marcos manuel SANTOS BONNET (PUR) by VSU, 11 - 0 Watch Oscar PINO HINDS (CUB) df. Luis felipe VIVENES URBANEJA (VEN) by VFA, 6 - 2 Watch Nicholas GWIAZDOWSKI (USA) df. Andreus jeffrey GUNNING ALEGRE (PER) by VSU, 10 - 0 Watch Antoine BRAGA ABOU JAOUDE (BRA) df. Víctor alberto MANCHENO JUMBO (ECU) by VPO1, 5 - 5

GRECO-ROMAN
60KG
GOLD Watch Andres roberto MONTAÑO ARROYO (ECU) df. Dicther hans TORO CASTAÑEDA (COL) by VSU1, 10 - 1 BRONZE Watch Ildar HAFIZOV (USA) df. Emilio PEREZ ALONZO (MEX) by VPO1, 7 - 2 Watch Luis alberto ORTA SÁNCHEZ (CUB) df. Anthony javier PALENCIA PUENTES (VEN) by VSU, 8 - 0 Semifinal Watch Dicther hans TORO CASTAÑEDA (COL) df. Emilio PEREZ ALONZO (MEX) by VSU, 9 - 0 Watch Andres roberto MONTAÑO ARROYO (ECU) df. Anthony javier PALENCIA PUENTES (VEN) by VSU, 8 - 0 Quarterfinal Watch Dicther hans TORO CASTAÑEDA (COL) df. Ildar HAFIZOV (USA) by VPO1, 8 - 3 Watch Emilio PEREZ ALONZO (MEX) df. Jancel miguel PIMENTEL GONZÁLEZ (DOM) by VSU, 9 - 0 Watch Anthony javier PALENCIA PUENTES (VEN) df. Joao marcos BENAVIDES ROCHABRUN (PER) by VPO1, 11 - 3 Watch Andres roberto MONTAÑO ARROYO (ECU) df. Luis alberto ORTA SÁNCHEZ (CUB) by VPO1, 6 - 6

67KG
GOLD Watch Ismael BORRERO MOLINA (CUB) df. Shalom adonay VILLEGAS REQUENA (VEN) by VSU, 12 - 0 BRONZE Watch Ellis COLEMAN (USA) df. Luis alfredo DE LEÓN (DOM) by VFA, 4 - 1 Watch Manuel alejandro LÓPEZ SALCEDO (MEX) df. Nilton gonzalo marcos SOTO GARCIA (PER) by VPO1, 3 - 1 Semifinal Watch Ismael BORRERO MOLINA (CUB) df. Ellis COLEMAN (USA) by VSU, 8 - 0 Watch Shalom adonay VILLEGAS REQUENA (VEN) df. Nilton gonzalo marcos SOTO GARCIA (PER) by VSU, 8 - 0 Quarterfinal Watch Ismael BORRERO MOLINA (CUB) df. Luis alfredo DE LEÓN (DOM) by VSU, 8 - 0 Watch Ellis COLEMAN (USA) df. Joilson DE BRITO RAMOS JUNIOR (BRA) by VFA, 8 - 4 Watch Nilton gonzalo marcos SOTO GARCIA (PER) df. Cristhian alberto RIVAS CASTRO (ECU) by VPO1, 3 - 3 Watch Shalom adonay VILLEGAS REQUENA (VEN) df. Manuel alejandro LÓPEZ SALCEDO (MEX) by VPO1, 4 - 1

77KG
GOLD Watch Patrick SMITH (USA) df. Wuilexis de jesus RIVAS ESPINOZA (VEN) by VPO1, 3 - 2 BRONZE Watch Jair alexis CUERO MUÑOZ (COL) df. Emmanuel alexis BENITEZ CASTRO (MEX) by VPO1, 5 - 1 Watch Yosvanys PEÑA FLORES (CUB) df. Angelo rafael MARQUES MOREIRA (BRA) by VSU, 8 - 0 Semifinal Watch Wuilexis de jesus RIVAS ESPINOZA (VEN) df. Yosvanys PEÑA FLORES (CUB) by VFA, 5 - 2 Watch Patrick SMITH (USA) df. Emmanuel alexis BENITEZ CASTRO (MEX) by VPO1, 4 - 1 Quarterfinal Watch Yosvanys PEÑA FLORES (CUB) df. Johan antonio BATISTA (DOM) by VPO, 6 - 0 Watch Wuilexis de jesus RIVAS ESPINOZA (VEN) df. Angelo rafael MARQUES MOREIRA (BRA) by VSU, 9 - 0 Watch Emmanuel alexis BENITEZ CASTRO (MEX) df. Angelo HURTADO VIDAL (PER) by VSU, 8 - 0 Watch Patrick SMITH (USA) df. Jair alexis CUERO MUÑOZ (COL) by VPO1, 4 - 1 Qualification Watch Johan antonio BATISTA (DOM) df. David elias CHOC HUOC (GUA) by VSU, 8 - 0

87KG
GOLD Watch Luis eduardo AVENDAÑO ROJAS (VEN) df. Alfonso antonio LEYVA YEPEZ (MEX) by VPO1, 5 - 3 BRONZE Watch Alvis albino ALMENDRA (PAN) df. Carlos andres MUÑOZ JARAMILLO (COL) by VPO1, 2 - 1 Watch Daniel GREGORICH HECHAVARRÍA (CUB) df. Josef RAU (USA) by VPO1, 8 - 2 Semifinal Watch Alfonso antonio LEYVA YEPEZ (MEX) df. Carlos andres MUÑOZ JARAMILLO (COL) by VPO1, 6 - 3 Watch Luis eduardo AVENDAÑO ROJAS (VEN) df. Daniel GREGORICH HECHAVARRÍA (CUB) by VFA, 4 - 0 Quarterfinal Watch Carlos andres MUÑOZ JARAMILLO (COL) df. Philip raweriio BARREIRO (CAN) by VSU, 9 - 0 Watch Daniel GREGORICH HECHAVARRÍA (CUB) df. Carlos alberto ADAMES PALMER (DOM) by VSU, 8 - 0 Watch Luis eduardo AVENDAÑO ROJAS (VEN) df. Josef RAU (USA) by VSU, 8 - 0 Watch Alfonso antonio LEYVA YEPEZ (MEX) df. Alvis albino ALMENDRA (PAN) by VSU, 8 - 0 Qualification Watch Josef RAU (USA) df. Ricardo diego CARDENAS ESQUEN (PER) by VPO1, 5 - 3

97KG
GOLD Watch Gabriel alejandro ROSILLO KINDELÁN (CUB) df. Tracy HANCOCK (USA) by VPO1, 7 - 2 BRONZE Watch Luillys jose PEREZ MORA (VEN) df. José antonio ARIAS PAREDES (DOM) by VSU, 9 - 0 Watch Kevin MEJIA CASTILLO (HON) df. Thomas rahontsiiostha BARREIRO (CAN) by VSU, 8 - 0 Semifinal Watch Tracy HANCOCK (USA) df. Kevin MEJIA CASTILLO (HON) by VSU, 10 - 0 Watch Gabriel alejandro ROSILLO KINDELÁN (CUB) df. José antonio ARIAS PAREDES (DOM) by VSU, 8 - 0 Quarterfinal Watch Gabriel alejandro ROSILLO KINDELÁN (CUB) df. Luillys jose PEREZ MORA (VEN) by VSU, 9 - 0 Watch Kevin MEJIA CASTILLO (HON) df. Oscar LOANGO SOLIS (COL) by VPO, 7 - 0 Watch José antonio ARIAS PAREDES (DOM) df. Bryan peter CRUZ PALACIOS (PER) by VFA, 4 - 2 Watch Tracy HANCOCK (USA) df. Thomas rahontsiiostha BARREIRO (CAN) by VSU, 9 - 0

130KG
GOLD Watch Mijaín LÓPEZ NÚÑEZ (CUB) df. Moises salvador PEREZ HELLBURG (VEN) by VSU, 9 - 0 BRONZE Watch Leo dalis SANTANA HEREDIA (DOM) df. Edgardo juan LOPEZ MORELL (PUR) by VPO, 2 - 0 Watch Yasmani ACOSTA FERNÁNDEZ (CHI) df. Luciano DEL RIO (ARG) by VSU, 8 - 0 Semifinal Watch Mijaín LÓPEZ NÚÑEZ (CUB) df. Yasmani ACOSTA FERNÁNDEZ (CHI) by VPO, 4 - 0 Watch Moises salvador PEREZ HELLBURG (VEN) df. Leo dalis SANTANA HEREDIA (DOM) by VPO, 7 - 0 Quarterfinal Watch Leo dalis SANTANA HEREDIA (DOM) df. Daniel MEDINA CHANCAFE (PER) by VSU, 8 - 0 Watch Moises salvador PEREZ HELLBURG (VEN) df. Edgardo juan LOPEZ MORELL (PUR) by VPO1, 6 - 1 Watch Mijaín LÓPEZ NÚÑEZ (CUB) df. Luciano DEL RIO (ARG) by VSU, 8 - 0 Watch Yasmani ACOSTA FERNÁNDEZ (CHI) df. Adam COON (USA) by VSU, 8 - 0

WOMEN'S FREESTYLE
50KG
GOLD Watch Whitney CONDER (USA) df. Yusneylis GUZMÁN LÓPEZ (CUB) by VPO1, 10 - 2 BRONZE Watch Thalia jihann MALLQUI PECHE (PER) df. Jacqueline del rocio MOLLOCANA ELENO (ECU) by VPO1, 3 - 1 Watch Carolina CASTILLO HIDALGO (COL) df. Kamila BARBOSA VITO DA SILVA (BRA) by VPO1, 5 - 1 Semifinal Watch Whitney CONDER (USA) df. Kamila BARBOSA VITO DA SILVA (BRA) by VSU, 10 - 0 Watch Yusneylis GUZMÁN LÓPEZ (CUB) df. Jacqueline del rocio MOLLOCANA ELENO (ECU) by VPO1, 2 - 1 Quarterfinal Watch Kamila BARBOSA VITO DA SILVA (BRA) df. Mariana DIAZ MUÑOZ (MEX) by VPO1, 4 - 1 Watch Jacqueline del rocio MOLLOCANA ELENO (ECU) df. Patricia alejandra BERMUDEZ (ARG) by VPO1, 9 - 2 Watch Yusneylis GUZMÁN LÓPEZ (CUB) df. Thalia jihann MALLQUI PECHE (PER) by VPO1, 4 - 1 Watch Whitney CONDER (USA) df. Carolina CASTILLO HIDALGO (COL) by VSU, 10 - 0

53KG
GOLD Watch Sarah HILDEBRANDT (USA) df. Betzabeth angelica ARGUELLO VILLEGAS (VEN) by VSU, 10 - 0 BRONZE Watch Jade mariah PARSONS (CAN) df. Luisa elizabeth VALVERDE MELENDRES (ECU) by VPO1, 6 - 3 Watch Lianna de la caridad MONTERO HERRERA (CUB) df. Justina rubiela BENITES VASQUEZ (PER) by VSU, 11 - 0 Semifinal Watch Sarah HILDEBRANDT (USA) df. Jade mariah PARSONS (CAN) by VSU, 10 - 0 Watch Betzabeth angelica ARGUELLO VILLEGAS (VEN) df. Lianna de la caridad MONTERO HERRERA (CUB) by VFA, 4 - 1 Quarterfinal Watch Lianna de la caridad MONTERO HERRERA (CUB) df. Camila FAMA TRISTAO (BRA) by VPO, 8 - 0 Watch Jade mariah PARSONS (CAN) df. Dannia stefanny FIGUEROA DUQUE (COL) by VFA, 5 - 0 Watch Betzabeth angelica ARGUELLO VILLEGAS (VEN) df. Justina rubiela BENITES VASQUEZ (PER) by VFA, 4 - 0 Watch Sarah HILDEBRANDT (USA) df. Luisa elizabeth VALVERDE MELENDRES (ECU) by VPO, 8 - 0

57KG
GOLD Watch Lissette alexandra ANTES CASTILLO (ECU) df. Jenna BURKERT (USA) by VPO1, 2 - 1 BRONZE Watch Nes marie RODRIGUEZ TIRADO (PUR) df. Alejandra ROMERO BONILLA (MEX) by VPO1, 4 - 3 Watch Giullia RODRIGUES PENALBER DE OLIVEIRA (BRA) df. Paula marina RAMIREZ (NCA) by VFA, 2 - 2 Semifinal Watch Jenna BURKERT (USA) df. Giullia RODRIGUES PENALBER DE OLIVEIRA (BRA) by VSU, 11 - 0 Watch Lissette alexandra ANTES CASTILLO (ECU) df. Nes marie RODRIGUEZ TIRADO (PUR) by VSU1, 13 - 2 Quarterfinal Watch Jenna BURKERT (USA) df. Paula marina RAMIREZ (NCA) by VSU, 10 - 0 Watch Giullia RODRIGUES PENALBER DE OLIVEIRA (BRA) df. Hannah fay TAYLOR (CAN) by VPO1, 6 - 5 Watch Nes marie RODRIGUEZ TIRADO (PUR) df. Martha vanessa OLIVARES BENDEZU (PER) by VPO1, 8 - 5 Watch Lissette alexandra ANTES CASTILLO (ECU) df. Alejandra ROMERO BONILLA (MEX) by VPO1, 4 - 1 Qualification Watch Nes marie RODRIGUEZ TIRADO (PUR) df. Lilianet DUANES ANDRÉS (CUB) by VPO1, 7 - 6

62KG
GOLD Watch Kayla colleen MIRACLE (USA) df. Jackeline RENTERIA CASTILLO (COL) by VSU, 12 - 0 BRONZE Watch Abnelis YAMBO MIRANDA (PUR) df. Mayra elizabeth ANTES CASTILLO (ECU) by VFA, 4 - 2 Watch Lais NUNES DE OLIVEIRA (BRA) df. Nathali josefina GRIMAN HERRERA (VEN) by VPO1, 4 - 1 Semifinal Watch Kayla colleen MIRACLE (USA) df. Nathali josefina GRIMAN HERRERA (VEN) by VFA, 10 - 0 Watch Jackeline RENTERIA CASTILLO (COL) df. Abnelis YAMBO MIRANDA (PUR) by VSU, 10 - 0 Quarterfinal Watch Jackeline RENTERIA CASTILLO (COL) df. Mayra elizabeth ANTES CASTILLO (ECU) by VPO, 3 - 0 Watch Nathali josefina GRIMAN HERRERA (VEN) df. Yakelin ESTORNELL ELIZASTIGUE (CUB) by VPO1, 8 - 4 Watch Abnelis YAMBO MIRANDA (PUR) df. Jannete velly MALLQUI PECHE (PER) by VSU, 10 - 0 Watch Kayla colleen MIRACLE (USA) df. Lais NUNES DE OLIVEIRA (BRA) by VFA, 8 - 1

68KG
GOLD Watch Tamyra MENSAH (USA) df. Olivia grace DI BACCO (CAN) by VFA, 4 - 0 BRONZE Watch Yudari SÁNCHEZ RODRÍGUEZ (CUB) df. Maria jose ACOSTA ACOSTA (VEN) by VPO1, 5 - 3 Watch Ambar michell GARNICA FLORES (MEX) df. Yanet ursula SOVERO NIÑO (PER) by VPO1, 8 - 5 Semifinal Watch Olivia grace DI BACCO (CAN) df. Maria jose ACOSTA ACOSTA (VEN) by VFA, 9 - 4 Watch Tamyra MENSAH (USA) df. Ambar michell GARNICA FLORES (MEX) by VFA, 6 - 0 Quarterfinal Watch Ambar michell GARNICA FLORES (MEX) df. Saidy lorena CHAVEZ FIGUEROA (HON) by VFA, 2 - 0 Watch Maria jose ACOSTA ACOSTA (VEN) df. Leonela aleyda AYOVI PARRAGA (ECU) by VPO, 8 - 0 Watch Tamyra MENSAH (USA) df. Yanet ursula SOVERO NIÑO (PER) by VSU, 12 - 0 Watch Olivia grace DI BACCO (CAN) df. Yudari SÁNCHEZ RODRÍGUEZ (CUB) by VPO1, 5 - 2

76KG
GOLD Watch Justina renay DI STASIO (CAN) df. Aline DA SILVA FERREIRA (BRA) by VPO1, 2 - 1 BRONZE Watch Andrea carolina OLAYA GUTIERREZ (COL) df. Andrimar daniela LAZARO DIAZ (VEN) by VPO, 4 - 0 Watch Mabelkis CAPOTE PÉREZ (CUB) df. Diana luisa victoria CRUZ ARROYO (PER) by VSU, 10 - 0 Semifinal Watch Justina renay DI STASIO (CAN) df. Andrea carolina OLAYA GUTIERREZ (COL) by VPO, 9 - 0 Watch Aline DA SILVA FERREIRA (BRA) df. Mabelkis CAPOTE PÉREZ (CUB) by VPO1, 2 - 1 Quarterfinal Watch Mabelkis CAPOTE PÉREZ (CUB) df. Genesis rosangela REASCO VALDEZ (ECU) by VPO1, 3 - 1 Watch Justina renay DI STASIO (CAN) df. Andrimar daniela LAZARO DIAZ (VEN) by VSU, 10 - 0 Watch Aline DA SILVA FERREIRA (BRA) df. Diana luisa victoria CRUZ ARROYO (PER) by VPO, 7 - 0 Watch Andrea carolina OLAYA GUTIERREZ (COL) df. Josselyn tatiana PORTILLO MEJIA (ESA) by VFA, 3 - 0 Qualification Watch Josselyn tatiana PORTILLO MEJIA (ESA) df. Adeline GRAY (USA) by VFO, 0 - 0

All photographs herein © 2007-2020 Tony Rotundo/WrestlersAreWarriors.com, LLC. Use by permission only. 

Powered by SmugMug Owner Log In